Danielčák Daniel

Narodil jsem se jako čistokrevný čobol v Liptovském Mikuláši (dodnes mi na tamním náměstí stojí socha z brindzy) a protože otec se často stěhoval za prací, žil jsem postupně v Brně, Popradu a Plzni. V pubertě jsem bydlel v Křimicích, odkud jsem dojížděl za studiem na keramické škole do Karlových Varů. Ty mi tak učarovaly, že jsem se nakonec dopracoval na karlovaráka a (jak už to chodí) velkého patriota, byť naturalizovaného.
Tristní citový a rodinný život jsem završil třetím rozvodem jako otec tří dětí. Od roku 2004 jsem konečně singl (holky, nepište) a nemám v úmyslu na tom něco měnit. Konečně se mohu naplno věnovat práci programátora webových aplikací a především svému koníčku – kolu.
Cyklistika je jediný sport, ve kterém jsem někdy vážně soutěžil. Od svých devíti let jsem jako tehdejší Křimičák jezdil zprvu za Manětín, pak si mě všimli bafuňáři a závodní kariéru jsem ukončil pod křídly VŠ Slavia Plzeň. Celkem slušné úspěchy skončily v polovině střední školy, když jsem si oblíbil cigarety a chlast; na kole jsem ale jezdil pořád, i když „jen“ pro zábavu. Jako pravověrný žiletkář jsem po revoluci nechápal nástup horských kol – ovšem jen do doby, než mě Pepa přinutil jedno zakoupit. Široké pláště mě úplně uhranuly a hádám, že je to navždy.
Zosobněním bikeřiny je pro mě A.M.bike. Tento spolek jsem v roce 1999 spoluzakládal a znamená pro mě tolik, co jiná aktivní parta pro každého normálního chlapa, který nechce shnít na gauči.

nic mocujdedobréslibnéskvělé (Zatím žádná hodnocení.)
Loading...