Libtardí lobotomie

Tento článek (nebo jeho část) je převzat z externího zdroje. Je tedy slušností jej uvést včetně případného autora.

Většina našich čtenářů si asi myslí, že ti skvělí lidé, kterým se říká liberálové, jsou kokoti. Já se jich zastanu. Liberálové si za posledních pět let museli opakovaně udělat lobotomii svépomocí a úplně změnit své myšlení. To se nemohlo obejít bez následků.

Nejdřív levicoví intelektuálové „vyhajpovali“ ,hon na „nacisty“. Oficiálně se to jmenovalo „boj s pravicovým extrémismem“. Jako aby se neopakovaly koncentráky a plynové komory. Evidentně to zabralo, protože od té doby nebyl na našem území postaven ani jeden koncentrák a ani jedna plynová komora. Naprosto skvělá a užitečná libtardí agenda, na které se napakovalo mnoho jednotlivců a která položila základy dnešní prosperity politických neziskovek. Používání symbolů Třetí říše bylo samozřejmě naprosto netolerovatelné. Ovšem až do doby, než s nimi ukrajinští bratři nezačali zdobit svoje, pardon naše zbraně. Naopak obchodní známku denacifikace ((tm)) si přisvojil soudruh Putin, ruský prezidentčík. A vztah k antisemitismu se také dočkal určité redifinice, jak uvidíme dále. Každopádně nastal zkrat. Kritická chyba, systém musí být restartován.

Taky probíhal hon na (nás) držitele zbraní za účelem obrany života a majetku. Co si to ti lidé dovolují, oni se chtějí bránit sami? Nedůvěřují naší skvělé policii, že je ochrání? To je jako by řekli že nedůvěřují státu. Taková troufalost. A před kým se chtějí bránit? Lidé jsou přece sluníčkoví, problémové menšiny jsou integrované a že by někoho napadl syrský lékař nebo inženýr, když se po dvanácti hodinách v práci znavený vrací do své vily? Absurdní. Musíme jim ty zbraně sebrat, protože zbraně jsou špatné áno, zbraně berou životy. Víc zbraní, víc násilí. skoncujeme s násilím a bude ráj. Média se plnila příhodami, jak nějaké nezbedné dítko sebrali nezodpovědnému rodiči pistoli a odneslo jí do školy a podobně, honem honem, je třeba něco udělat, než to bude jako v tý Americe, kde po sobě střílejí za bílého dne z pušek. Úúúúútočných pušek. Bzzz, bzzz, alarm, system halted. Ze dne na den hodili libtardi protizbraňovou agendu za hlavu a začali se skládat na zbraně pro Ukrajinu. Ruční zbraně menší i větší, raketomet plný lásky, tanky a teď chtějí koupit vrtulník. Víc zbraní, víc míru. Opět totální zkrat.

Byly covid games. To byla vůbec libtardí jatka. Musíme vyhlásit lockdown. V Německu mají lockdown, v Číně mají lockdown, v prdeli mají lockdown a my chceme taky lockdown. A roušky. Buď solidární, buď ohleduplný, nos hadr na ústech! A nikam nechoď, uvězni se svépomocí. Zachraň životy babiček a dědečků, co by se nakazili, dostali tamten „těžký průběh“ a umřeli! Bzz, cvak, změna scénáře. Máme tu důchodovou reformu, pardon, důchodovou krádež. Dědeček a babička už nejsou v popředí zájmu, kdo nepracuje ať nejí, žádná valorizace podle inflace. Znásilníme proces schvalování zákonů, přiohneme institut krajní nouze a babičku a dědečka vezmeme u huby. Ať chcípnou, protože musíme „konsolidovat finance“, abychom měli na stíhačky, cyklostupátko a cyklostezky, Zase zkrat.

Elektromobil. Libtardí sakrální objekt, tedy hned po jízdním kole. Elektromobily jsou samozřejmě správně. Elektromobilitě nesmí nic stát v cestě, jakékoli argumenty jsou nepotřebné a diskuse je nežádoucí. Kdo chce něco říci a to něco není nadšený souhlas, ten je zpátečník, dezolát, populista, ruský agent a parní stroje se taky přestaly vyrábět. Vyspělý evropský průmysl a polostátní automobilky ovládaně směrnicí ESG nám vyrobí perfektní a levné elektromobily, které nás bezemisně provezou na pozici světového leadera zelené transformace. Grr, grr, cvak, cvak, soukolí se zadrhlo. Soukolí v hlavě, ne v elektromobilu. Nastala komplikace, elektromobily vyrábí ten zlý Musk, který propaguje svobodu projevu na své sociální platformě, a svoboda projevu je čiré zlo. Lze vůbec přijmout elektromobilní dobro od tak zlého člověka? Co horšího, elektromobily z daleké Číny se daří vyrábět levněji a lépe než elektromobily evropské, které se během několika málo let staly synonymem nepovedeného a předraženého šuntu. Čínské elektromobily je proto třeba nějak omezit, například zatížit clem nebo zakázat jejich dovoz. Čínské automobilky rozhodně nebudou financovat politické neziskovky, jako to dělají ty evropské a záchranu planety my nechceme zalevno. Doufejme, že tato opatření pomohou alespoň do doby, než bude uzákoněno manželství stejnopohlavních párů a Škoda Auto skrze něj konečně najde cestu k prosperitě, kterou ji přinesou teplé inženýrky a teplí inženýři, kteří se konečně ožení či omuží a radostně vyvinou elektromobil, který bude použitelný i v zimě.

„Ruská armáda je druhá nejlepší na světě“. Tato věta byla ještě donedávna poukázkou na skutečně velkou a obtížně vypratelnou kádrovou skvrnu. Zejména pokud jste nepropadli válečnému hujerismu a jste toho názoru, že není tak docela vaše věc, když si to rozdávají Putinskij se Zeleninem, a máte tendenci vidět věci objektivně. Ruská armáda jsou přece totální loseři. Fakt, psali to na Fóru 24. Jezdí auty z druhé světové, tanky mají z 50. let, nemají náboje a kradou ledničky. Putinova noční můra se naplňuje, válka vstoupila do nové fáze! Putinova armáda brzy zkolabuje pod tlakem ukrajinských jednotek, protože ty mají perfektní výzbroj ze Západu, třeba vynikající francouzské stíhače tanků, které ale mohou stíhat tanky prchající před nimi pouze po dálnici a lepší silnici I. třídy. Ruská armáda zkolabuje možná ještě dřív, než umře Putin, což bude brzo. Nyní však za shora uvedenou větu kádrové problémy nehrozí, protože ji vyřkl prezident Zelenskij, a s tím co řekne Zelenskij, s tím se nepolemizuje. Je třeba opět zresetovat a překalibrovat čelní laloky.

Islám je pro libtardy odvěký zdroj lásky a míru. Jsou zde od počátku nějaké malé problémy. Milujeme LGBTQ+ a milujeme muslimy, ale muslimové nemilují LGBTQ+. Dělají duhovým lidem nehezké věci, jako třeba že je shazují se svázanýma rukama z výškových budov, což nevypadá na nějaký promyšlený program k prohloubení diverzity. Dále si myslím, že nasazovat ženám na hlavu něco jako černý pytel s průzorem nebude úplně genderově vyvážené a taky mi něco říká, že počet žen manažerek v muslimy ovládaném byznysu je hluboko pod stanovenými kvó kvó kvótami. Nenechme tyto drobné rozpory zkalit užitečné partnerství mezi libtardy a muslimy, protože společné zájmy převažují, zejména zájem na destrukci tradiční západní civilizace a jejích hodnot. No ale co teď? Přátelé muslimové zabíjejí v Izraeli děti na nějakém hudebním festivalu! Mohli to klidně být mladí levičáci stejně jako naši piráti, a nejspíš taky byli. Kdyby je zabíjeli pravicoví extrémisté, třeba nějaký armádní šílenec s úúúútočnou puškou, to by byl přímo nukleární shitstorm v médiích. Zakázat pušky, zakázat armádu a zakázat extrémisty. Ale tohle jsou naši přátelé muslimové z Gazy, které jsme si léta vykrmovali „humanitárními“ programy! Co teď budeme dělat? Přece je nemůžeme jen tak odsoudit. Asi uděláme to, co vždycky. Rozpojíme si levou a pravou hemisféru a přidáme se na tu správnou stranu, jedno jaká to je. Nejvíc mě v této souvislosti zaujala věta, že genocida (židů) už není jen špatná, ale závisí na kontextu. Škoda, že se toho nedožil Herrmann Göring, ten to viděl podobně.

Být v dnešní době liberální retard je výzva a každodenní utrpení. Nikdy nevíte, co se stane zítra a popře to všechno, co platilo včera. Dobrá zpráva je, že libtardům lze pomoci, špatná však, že to musí udělat jen oni sami. Musí přestat poslouchat, co jim kdo řekne a začít myslet sami. No ale oni už nemají čím. Tak nic.